Doğum sırasında nedime oldu. Kız kardeşine nikah masasına kadar eşlik etti.

Düğün geleneği her toplumda farklı şekilde kutlansa da önemli bir andır. Yaşamın geri kalan kısmını paylaşılacak kişinin bulunduğunu tüm sevdiklerinde mutlu şekilde kutlamak istersin. Bu nedenle bu paylaşımı en güvendiğin kişiye nedime olmasını rica edersin. Ve her nedime güzel olmak ister.

Kız kardeşinin düğününde nedime olmayı kabul eden 29 yaşındaki Lucy, bu büyük güne kasılmalar ile uyandı ama kız kardeşi Emma’ya bir şey söylemeye oldukça neşeli bir ifade ile merasim bitene kadar dayandı. Kasılmaları esnasında bir tam maraton koştu ve aynı gün doğum yaptı.

39 haftalık hamile olan bir kadının tek düşündüğü hastaneye nasıl yetişeceği hakkında endişelenmektir. Ama ikinci çocuğunu bekleyen Amber Miller 2011 Chicago Maraton’una katıldı. İnanılmaz anne, kasılmalarına bakmadan yarı koşup, yarı yürüyerek yarışa devam etti ve bitiş çizgisine 6 saat 25 dakikada ulaştı. Yarışı tamamlamasından saatler sonra da kızı Jane Audra’yı dünyaya getirdi.

Akıllı telefonlarla online olarak, “artırılmış gerçeklik” (augmented reality) teknolojisiyle oynanabilen bir mobil oyun olan Pokemon Go, doğum yapan gebenin eşini etkisi altına aldı… Jessica’nın doğum yapmak üzere olduğu yatağın üzerinde bir pokemon görüp yakaladı ve bu anı telefonuna kaydetti. Fotoğraf 3,000,000 ‘dan fazla görüntülendi.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

İletişim

Bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Gönderiliyor

2018 © Erasmus Üreme ve Kadın Sağlığı.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?