[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”justified” text_font=”Times New Roman||||” text_font_size=”18″ text_text_color=”#000000″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Anneler ve babalara hem eğlenceli hem de çocukları ile kaliteli vakit geçirme yolları konusunda önerilerde bulunmak için onları evin en önemli köşesi, mutfağa davet ediyoruz.
İletişim alanlarımız dijitalleştikçe dünyadan haber alma özgürlüğümüz daha geniş alanlara yayılırken oturduğumuz yerden istediğimiz yerden istediğimiz bilgiyle hayatımızı renklendirebiliyoruz.
Hal böyle olunca ebeveynler ve çocukları için mutfakta daha eğlenceli vakit geçirmenin püf noktalarını paylaşmak istedik. Bunun için sizi kendini yemek sanatçısı olarak tanımlayan 2 çocuk annesi Malezyalı Lee Samantha ile tanıştırıyoruz.
2011 yılından bu yana yaptığı yaratıcı yemeklerin fotoğraflarını Instagram’da paylaşan Samantha, başlangıç noktasını şöyle tanımlıyor; ”Ne yersek O’yuz. Kızım doğduğunda ona sağlıklı yemek yeme alışkanlığını öğretebilirsem gelecekte de bu alışkanlığı sürdürebileceğini ve böylece vücudunu ve beynini daha sağlıklı bir çalışma potansiyeline ulaştırmayı hedefliyorum. Kızım yemek yemede problemli biriydi. Ancak biraz yaratıcılık ve kolay bir değişikle yemek yeme sorununu ortadan kaldırdık.”
Kızına sağlıklı yiyecekler ile doğru beslenme alışkanlığı yaratmak amacıyla yola çıkan Samantha, her öğün için hikayesi olan tabaklar yaratmış ve birbirinden farklı öyküyü barındıran tabaklar, bir sanat eserine dönüşmüş. Görsel bir şölene dönüşen sağlıklı tabaklar, anneler için de bir ilham kaynağı olmuş. Şuan instagram’da 1 milyona yakın takipçisi var. Tabak hikayelerini kısa videolar ile paylaşan Samatha’ya uluslararası basın da fark etmiş ve 2013’den bu yana Ben & Jerrys, Samsung, Mastercard USA, Turkish Airlines, Unilever gibi tanıdığımız pek çok firma Samantha’nın müşterisi haline gelmiş.

 

[/tm_pb_text][tm_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=” Bu tabakta da dansıyla bir döneme damgasını vuran, Gangnam Style’ın sahibi PSY’yi o meşhur dansını yaparken resmetmiştir.” url_new_window=”off” use_icon=”off” icon_color=”#e6cfad” use_circle=”off” circle_color=”#7fcae1″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#e6cfad” image=”https://erasmusmed.com/wp-content/uploads/2017/11/lees-gangn.jpg” icon_placement=”top” animation=”top” text_orientation=”left” use_button=”off” button_type=”link” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/tm_pb_blurb][tm_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”Türk Hava Yolları yaratıcı tabakların sahibi Samatha’ya ulaşarak O’ndan markası için bir çalışma yapması için anlaşma yapmış” url_new_window=”off” use_icon=”off” icon_color=”#e6cfad” use_circle=”off” circle_color=”#7fcae1″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#e6cfad” image=”https://erasmusmed.com/wp-content/uploads/2017/11/lee-samantha-turkish-airlines-thy-turk-hava-yollari.jpg” icon_placement=”top” animation=”top” text_orientation=”left” use_button=”off” button_type=”link” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/tm_pb_blurb][tm_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”12 yaşında boksla tanışan yaşamı boyunca hem sporculuk anlayışı hem de politik tavrıyla kitleleri peşinden sürükledyen Muhammed Ali…” url_new_window=”off” use_icon=”off” icon_color=”#e6cfad” use_circle=”off” circle_color=”#7fcae1″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#e6cfad” image=”https://erasmusmed.com/wp-content/uploads/2017/11/leesmuh.jpg” icon_placement=”top” animation=”top” text_orientation=”left” use_button=”off” button_type=”link” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/tm_pb_blurb][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

İletişim

Bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Gönderiliyor

2018 © Erasmus Üreme ve Kadın Sağlığı.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?