[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”justified” text_font=”Times New Roman||||” text_font_size=”18″ text_text_color=”#000000″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Bundan yaklaşık 3 yıl kadar önce hem çikolata kisti hem de vajinal septum ameliyatı oldum ve bu ameliyat yüzünden sol tarafımda yumurtlama gerçekleşmiyordu.

AMH değerim 1’in altındaydı ve 2 sene normal yollarla hamile kalmayı denememize rağmen başarı sağlayamamıştık. Sonrasında tüp bebek tedavisinde karar kıldık ve ameliyatı yapan doktorumun da tavsiyesi üzerine Melih Bey ile görüştük. Ondan öncesinde de gerek tüp bebek gerek aşılama için birçok doktor ile görüşmüştük, fakat Melih Bey ile ilk görüşmemizde eşim de ben de onunla yolumuza devam etmeye karar verdik. İlk günden itibaren her randevumuzda gerek ilgisiyle, gerek açıklamalarıyla bizi hep rahalattı ve ümit verdi. Her görüşmemizden hep mutlu ve huzurlu ayrıldık.

Tüp bebek sürecinde, her şey yolunda gitti. Başından sonuna kadar hiçbir sorun yaşamadık. Her sorumuz ve sorunumuzda zaten Melih Bey’i arayarak gerekli desteği aldık. Telefon ile 7 / 24 ulaşabiliyor olmamız bizi çok rahalatmıştı. Tedavi sonucunda 2 adet yumurtamız yerleştirildi ve ikiz gebelik gerçekleşti 🙂 Hamilelik sürecinde de Melih Bey ile devam ettik ve ikiz gebelik olmasına rağmen her türlü tetkik ve muayneleri sorunsuz bir şekilde atlattık ve tm bu süreçler sonrasında, geçtiğimiz ay oğullarımızı kucağımıza aldık 🙂

Kısacası hem normalde zorlu olan “Tüp Bebek Tedavisini” hem de “İkiz Gebeliğimizi” Melih Bey ile sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleştirdik.

Sonuç olarak iyi ki Melih Bey’e rastlamışız ve iyi ki yolumuza onunla devam etmişiz.

Dilerim isteyen herkes bu duyguyu tadabilsin.

Sevgilerimle,

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

İletişim

Bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Gönderiliyor

2018 © Erasmus Üreme ve Kadın Sağlığı.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?